PREMIJER LIGA Velež slavio na gostovanju kod Mladosti

Velež
FK Velež

U 8. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši Veleža danas su slavili u gostima kod Mladosti Doboj-Kakanj rezultatom 1:2.

Momčad Feđe Dudića povela je u 37. minuti iz jedanaesterca. Rukom je u svom kaznenom prostoru igrao Žulj, a precizan je s bijele točke bio Fejsal Mulić.

U nastavak bolje ulaze domaći. Njihova ofenziva isplatila se u 63. minuti kada mrežu Veleža pogađa Nikolić i vraća stvari na početak. Taj pogodak probudio je momčad Veleža te su Rođeni sve karte bacili u napad.

Odlične prigode za novo vodstvo imali su u 71. i 76. minuti preko Zeljkovića i Vehabovića, no, vratar domaćih Bukvić odlično reagira. No, zato u 77. minuti nije mogao ništa. Nakon udarca Fejsala Mulića lopta se odbija od prečku i dolazi do Radovca koji pogađa za slavlje Veleža.

Do kraja utakmice nije bilo većih prigoda i Velež je osvojio tri važna boda s gostovanja.