Poznati svi polufinalisti Lige prvaka

Iz susreta Lyon - Manchester City
Getty images

U posljednjem četvrtfinalnom susretu Lige prvaka Lyon je pobijedio favorizirani Manchester City rezultatom 3:1 i plasirao se u poluzavršnicu najjačeg klupskog nogometnog natjecanja na svijetu.

Lyon je poveo u 24. minuti golom Corneta, nakon čega su uslijedili žestoki napadi engleskog kluba. Francuzi su odolijevali do 69. minute kada je za 1:1 pogodio De Bruyne.

Činilo se da će Manchester City iskoristiti momentum i doći do potpunog preokreta no uslijedile su dvije munjevite kontre Lyona koje je u 79. i 87. minuti u gol pretvorio Dembele i time riješio utakmicu.

Polufinala Lige prvaka igraju se u Lisabonu 18. i 19. kolovoza. U prvom francusko-njemačkom dvoboju sastaju se PSG i Leipzig, a u drugom Lyon i Bayern.