VIDEO  PORAZ U IZRAELU Željezničar se oprostio od Europe

FK Željezničar
Armin Herić/FK Željezničar

Nogometaši Željezničara oprostili su se večeras od Europe. U Izraelu su igrači Amara Osima poraženi od Maccabi Haifa rezultatom 3:1.

Poveo je Željezničar u 34 minuti. Nakon asistencije Semira Štilića precizan je bio napadač Plavih Ivan Lendrić.

No, radost Željezničara nije dugo trajala. Samo četiri minute kasnije na 1:1 poravnao je Chery, te se tim rezultatom  otišlo na odmor.

U nastavku domaći izlaze odlučnije, te u prvih 20 minuta rješavaju pitanje pobjednika. Najprije je Rukavytsy u 59. minuti pogodio za 2:1 i potpuni preokret.

Isti igrač asistirao u 65 minuti asistirao je za Ashkenazija koji je postavio i konačni rezultat 3:1.