FOTO  DRAMA U MOSTARU Velež golom u 92. minuti svladao Borac

Vežež-Borac

Nogometaši Veleža sjajno su otvorili nastavak sezone. Rođeni su u 22. kolu Premijer lige na svom terenu s 2:1 svladali Borac iz Banja Luke.

U tri kola proljetnog dijela prvenstva Velež je osvojio sedam, a Borac samo jedan bod.

Banjalučani su se tako udaljili od borbe za naslov prvaka BiH.

Velež je u 90 minuta susreta na stadionu u Vrapčićima bio bolja momčad i zasluženo slavio. Prvu prigodu na susretu domaćin je imao u devetoj minuti kada je udarac Čivića obranio Kukrika.

Mostarci do prednosti dolazi u 65. minuti. Nakon ubacivanja Fajića vlastitu mrežu je pogodio Janičić.

Borac je u 73. minuti bio blizu izjednačenja, ali je udarac Zakarića obranio Bobić.

Ipak, gosti do gola dolaze tri minute prije kraja susreta. Grešku Bobića koristi Zakarić i postiže prvi pogodak u dresu Borca.

Pobjedu Veležu donosi Fajić koji mrežu Borca trese u 92. minuti na asistenciju Čivića.