Poraz Bubamara u Banjaluci

hzkk brotnjo, zkk brotnjo, hzkk brotnjo, ŽKK Zrinjski 2010, brotnjo 94, ŽKK Posušje, žkk trebinje
Kraća klupa i slaba realizacija šuta, posebice za tri poena glavni su razlozi poraza naše ekipe. Pored toga, pojedine sudačke odluke išle su na ruku domaćoj ekipi u trenucima kada se odlučivala utakmica.

Međutim, nema razloga za paniku i nezadovoljstvo. Naša ekipa je dominirala cijelo drugo poluvrijeme. Rezultat po četvrtinama je glasio: 15-9, 19-8, 16-16, 16-26. U momčadi Borca su se istaknule Todorović (17 poena i 8 skokova) te Stupar sa 13 poena i 9 skokova, a kod naših Stojanovska (26 poena i 8 skokova) i Mia Čarapina (16 poena i 9 skokova).

BORAC: Bošnjak 2, Ančić, Vukotić 5, Džombeta 8, Stupar 13, Đorđević, Todorović 17, Marčeta 12, Tomasović 9, Todorović, Marković.
BROTNJO 94: Stojanovska 26, Lokmić 12, Musa 1, Čarapina Mia 16, Barbarić M. 2, , Gakić, Pervan, Krasić, Tošić 2, Čarapina Mo.