VIDEO Opet gori deponija Uborak
Požar na odlagalištu otpada Uborak u Mostaru ponovno je aktivan, potvrđeno je u redovitom izvješću o stanju prirodnih i drugih nesreća na području Hercegovačko-neretvanske županije za…
Požar je izbio u srijedu u 10:05 sati u naselju Kolonija - Rodoč, na jugu Mostara, doznaje Hercegovina.info.
Na teren su odmah upućena tri vatrogasna vozila s pet vatrogasaca, koji su brzom intervencijom uspjeli staviti požar pod kontrolu.
Kako doznajemo, dvije vatrogasne ekipe ostale su na terenu kako bi pratile situaciju i spriječile moguće ponovno aktiviranje požara.
Za sada nema informacija o eventualnoj materijalnoj šteti, kao ni o uzroku izbijanja požara.
Podsjetimo, vatrogasci su i dalje angažirani i na deponiji Uborak, gdje se požar ponovno aktivirao, a u gašenju sudjeluju i zrakoplovi Air Tractor.
Vezani članci