VIDEO  Čapljina dobiva novi tržni centar, evo kako će izgledati

Hercegovina.info
Vidi originalni članak

Čapljinski portal objavio jei 3D video-vizualizaciju tržnog centra „Corner“, velikog trgovačkog projekta koji se gradi u Tasovčićima, uz magistralnu cestu M17. Otvorenje centra planirano je za proljeće 2026. godine.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Vizualizacija po prvi put javnosti otkriva kako će izgledati prvi tržni centar ovakvog tipa u Čapljina. Riječ je o modernom trgovačkom kompleksu koji će se prostirati na više desetaka tisuća četvornih metara i donijeti novu razinu kupovine u ovom dijelu Hercegovine.

Video-prikaz jasno pokazuje suvremeno arhitektonsko rješenje, funkcionalan raspored objekta te naglašenu pristupačnost i otvorenost prostora. Tržni centar „Corner“ okupit će brojne poznate i renomirane brendove na jednom mjestu, čime će se znatno obogatiti trgovačka ponuda grada, ali i smanjiti potreba građana za odlascima u veće regionalne centre.

Osim kupovine, novi tržni centar donosi i snažan gospodarski impuls. Planirano je otvaranje velikog broja novih radnih mjesta u trgovinama i pratećim djelatnostima, što bi trebalo dodatno potaknuti lokalno gospodarstvo.

Završni radovi na objektu su u tijeku, a objavljena 3D vizualizacija daje jasan uvid u to kako će izgledati jedan od najznačajnijih investicijskih projekata u Čapljini posljednjih godina, koji već sada pobuđuje veliko zanimanje javnosti i najavljuje novu poslovnu priču grada.

Vezani članci