FOTO/VIDEO  Zrinjski bolji od Posušja u Međugorju

Nogometaši HŠK Zrinjski i HŠK Posušje danas su na terenu Sport Centra Circle International u Međugorju odigrali prijateljsku utakmicu. Po vrućem i sparnom vremenu na kraju su slavili Mostarci rezultatom 2:1. Strijelci za momčad Sergeja Jakirovića večeras su bili Nemanja Bilbija i Nikša Šilić, dok je za Posušje precizan bio iskusni kapetan Davor Landeka

Zrinjski je u vodstvo došao preko Bilbije u 5. minuti utakmice. Pogodio je kapetan Zrinjskog glavom nakon odličnog ubačaja Ćorluke.

Na drugi pogodak morali smo čekati do 70. minute utakmice. Nakon lijepo prodora Anes Mašić je pucao i pogodio vratnicu, a lopta nakon odbijanja dolazi do mlado Nikše Šilića koji lijepo pogađa za povećanje vodstva.

U 82. minuti danas dobri Posušaci do pogotka su došli preko Davora Landeke. Poigravao se s loptom u kaznenom prostoru Zrinjskog Ivan Jajalo, a Landeka iskoristio njegovu pogrešku.

Za Zrinjski su danas nastupili:

Prvo poluvrijeme: Kukić, Ćorluka (31' Marušić), Jakovljević (31' Magdić), Bošković, Bekić, Zlomislić (31' Savić), Kamenar (31' Gadže), Tičinović (31' Malekinušić), Ljubić (31' Bašić), Juranović (31' Škrijelj), Bilbija

Drugo poluvrijeme: Soldo, Marušić (61' Iličić), Magdić (61' Barišić), Gačić, Čoko, Savić (61' Vazda), Gadže (61' Jajalo), Malekinušić (61' Šilić), Bašić (61' Prskalo), Škrijelj (61' Bošnjak), Mašić

HŠK Posušje: Baćak, J.Barišić, Brekalo, Lučić, T.Barišić, Vranjić, Serdarušić, Ilinković, Bešlić, Vukoja i Begić.