VIDEO  Velež slavio u hercegovačkom susretu

Nogometaši Veleža slavili su danas u okviru 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na gostovanju kod Leotara u Trebinju rezultatom 1:3.

Po izuzetno teškom terenu i lošim uvjetima igrači Feđe Dudića uspjeli su doći do tri itekako važna boda. Prvi su ipak do pogotka došli domaći. U 17. minuti Zajmović je u svom kaznenom prostoru napravio prekršaj, a sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Maksimović.

Radost domaćih kratko je trajala. Samo dvije minute kasnije Salčin ubacuje iz slobodnog udarca, a Perišić šalje loptu u vlastitu mrežu.

Taj rezultat na semaforu je stajao sve do 70. minute. Precizan je za Velež bio Zajmović nakon što je prethodno Radovac pogodio gredu.

Pobjedu Veleža potvrdio je Pršeš u 89. minuti. Pucao je Brandao, vratar Perišić odbio njegovu loptu, koja se odbija do Pršeša koji je posprema u mrežu.

Velež je pobjedom došao do svog 18 boda i osmog mjesta, dok je Leotar sada deseti sa 16 osvojenih bodova.