Tragedija: Mladen Žižović se srušio usred utakmice i preminuo na putu za bolnicu

Hercegovina.info
Vidi originalni članak

Mladen Žižović srušio se ispred svoje trenerske pozicije na atletskoj stazi u Lučanima, tijekom utakmice između Mladosti i Radničkog. Nakon nekoliko minuta susret je prekinut jer je Žižović preminuo na putu do bolnice, javlja Blic.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tužan kraj utakmice – nogomet je ostao u drugom planu nakon što je Mladenu Žižoviću, treneru Radničkog 1923, pozlilo usred susreta.

U 41. minuti utakmice, sudac Jovan Šegrt označio je kraj, a svi su se uhvatili za glavu shvativši što se dogodilo. Mladen Žižović kolabirao je na atletskoj stazi stadiona u Lučanima.

https://twitter.com/aleks89ilic/status/1985420330572161323

Igračima Radničkog odmah je bilo jasno što se zbiva – neki su pali na travnjak i počeli plakati. Igrači Mladosti također su bili u šoku te su, u znak solidarnosti s kolegama, sjeli na travu.

Potresna scena. Žižović je prošloga tjedna privremeno preuzeo vođenje Radničkog. Imao je 44 godine, a u trenerskoj karijeri vodio je Radnik iz Bijeljine, Zrinjski, Slobodu iz Tuzle i Borac iz Banje Luke.

Vezani članci