Široki Brijeg svladao Igman i vratio se na drugo mjesto, briljirao vratar Bender

Nogometaši Širokog Brijega vratili su se na pobjedničke staze. Momčad Marijana Budimira večeras je na Pecari svladala Igman rezultatom 2:0 i tako osvojila nova tri boda.

U prvom poluvremenu vidjeli smo dvije dobre prilike Igmana, no u dva navrata dobro je reagirao vratar Širokog Bender. Pucao je najprije u 18. minuti Hebibović, a zatim i Darko Bodul u 30. minuti susreta.

Tri minute prije Bodulove prilike mrežu je zatresao Široki Brijeg, no sviran je prekršaj nad vratarom gostiju.

U 35. minuti Široki je došao do vodstva, a strijelac je bio Mamić nakon jednog dubinskog proigravanja.

U nastavku prvi prijete domaći preko Kpana, a zatim i gosti preko Bešagića, no promjene rezultata nije bilo. Baš ni kao u 58. minuti kada je Bender još jednom odlično reagirao i obranio.

Isprobao je svoj udarac Chinedu u 65. minuti, no lopta odlazi pokraj vrata.

I kada se očekivao kraj vidjeli smo jedanaesterac za Široki Brijeg. Siguran izvođač bio je Nigerijac Chinedu za konačnih 2:0.

Kažimo kako je na večerašnjoj utakmici na klupi Igmana debitirao Edis Mulalić. Široki se ovom pobjedom ponovno vratio na drugo mjesto, a Igman je u opasnoj zoni na desetom mjestu s devet osvojenih bodova.