Široki Brijeg na gostovanju kod Veleža, Klafurić optimističan
U taboru NK Široki Brijeg vlada optimizam uoči subotnjeg gostovanja Veležu u sklopu 12. kola WWin lige BiH.
Dean Klafurić, šef struke Širokog Brijega koji je neporažen u pet zadnjih utakmica, duel u Mostaru najavio je opuštenim tonom.
"Radujemo se utakmici na odličnom Veležovom terenu, pred navijačima koji razumiju nogomet", konstatirao je Klafurić na konferenciji za medije u petak.
Dodao je da su obje momčadi u dobrom momentu te da zadnji susret Veleža, poraz od Borca 0:1, u potpunosti oslikava formu protivnika koji je po njegovom mišljenju ove sezone zaslužio više bodova nego ih tabela prikazuje.
"Mi smo u sjajnom momentu, imamo rezultate, imamo zajedništvo, vjerujem da u ovoj utakmici kroz poniznost i skromnost možemo pokazati kvalitetu", naglasio je Zagrepčanin.
Lijevi bek Širokog Brijega, Mateo Bašić, nešto je odrešitiji u najavi.
"Bit će teško, svugdje je teško doći do tri boda, a posebno u Mostaru kod Veleža. Pa ipak, igre koje smo prikazivali u zadnje vrijeme daju nam za pravo da krenemo na sva tri boda", poručio je Bašić.
Dvanaesto kolo u petak od 18 sati otvaraju Sarajevo i Sloga, u subotu se uz duel u Mostaru igra i u onaj u Prijedoru, gdje Rudar dočekuje Željezničar (16 sati), a u nedjelju će na teren Posušje i Radnik (15.30). Kolo će u ponedjeljak od 18 sati u Mostaru zatvoriti derbi drugoplasiranog Zrinjskog i vodećeg Borca.
Vezani članci