VIDEO  Remi Željezničara i Borca na Grbavici

Nogometaši Željezničara i Borca u okviru 1. kola m:tel Premijer lige BiH su remizirali ns Grbavici odigravši susret rezultatom 1:1.

Željezničar je poveo u završnici prvog dijela, nakon lijepe akcije lopta je stigla do Boje koji se sjajno snalazi i pogađa za erupciju slavlja na Grbavici. Na poluvrijeme se otišlo sa 1:0.

Drugo poluvrijeme otvara pokušaj Mekića iz 50. minuti, pucao je sa distance preko gola. Minut poslije Begić iskosa prijeti, lopta ide pored gola.

U 58. minuti Juričić je pucao sa deset metara, Ćosić blokira u korner.

Zakarić je iz slobodnog udarca u 68. minuti pucao preko gola. Uzvratio je Subašić u 72. minuti udarcem iskosa, lopta ide malo pored gola. Borac ipak stiže do gola u 89. minuti. Moraitis je pucao, Bender odbio, a Kulašin zavukao loptu u mrežu za konačnih 1:1.