FOTO/VIDEO  PSG je na Parku Prinčeva pobijedio St Etienne

PSG je na Parku Prinčeva pobijedio St Etienne 2-0, dok je Monaco u sjajnom susretu na Gerlandu porazio Lyon 3-2.

U Parizu je u naslovnoj ulozi ponovo bio Zlatan Ibrahimović koji je zabio oba gola za PSG (14, 41). Švedski reprezentativac sada na kontu ima 25 golova i vodeći je strijelac prvenstva.

Sjajnu predstavu pružio je i Dmitar Berbatov koji je namjestio prva dva, a potom se i sam upisao među strijelce u pobjedi Monaca 3-2 protiv Lyona. Bugarski napadač je u 4. minuti asistirao Valereu Germainu, u 27. minuti i Jamesu Rodriguezu, da bi u 51. minuti zabio svoju drugi gol u dresu Monaca otkako je u siječnja stigao iz Fulhama. Oba gola za Lyon postigao je Jimmy Briand (32, 78), a kod drugog gola pomogao mu je hrvatski reprezentativac Danijel Subašić koji je loše intervenirao na vratima Monaca.
PSG vodi na ljestvici sa 70 bodova, Monaco ima 62, a Lille na trećem mjestu 53 boda.

REZULTATI:

PSG - St Etienne 2-0 (14, 41)
Lyon - Monaco 2-3 (Briand 32,78 / Germain 4, Rodriguez 27, Berbatov 51)
Montpellier - Bordeaux 1-1 (Hilton 34 / Henrique 24)
U subotu:
Ajaccio - Guingamp 1-2 (Lasne 8 / Yatabare 13, Beauvue 74)
Evian - Valenciennes 0-1 (Abdul Majeed Waris 63)
Nica - Bastia 2-0 (Alexy Bosetti 5, Neal Maupay 71)
Rennes - Toulouse 2-3 (Oliveira 68, Doucoure 87 / Toivonen 14-autogol, Chantome 45, Aurier 73)
Sochaux - Lorient 2-0 (Contout 7, Sunzu 79)
Lille - Nantes 0-0