FOTO  Pobjede nogometaša Širokog Brijega i Olimpica

Pobjedonosni gol za Širokobriježane postigao je Wagner Santos Lago, Brazilac u redovima Širokobriježana, i to u prvom poluvremenu, u 24. minuti utakmice.

Trener Karačić je na teren poslao sljedeći sastav: Bilobrk, Diogo, Džidić, Ješe, Bertoša, Marciano, Ivanković, Ćorić, Varea, Šilić, Wagner, dok se gostujući trener Beganović odlučio za Nurkovića, Damjanovića, Martinovića, Purića, Hadžića, Jusića, Brkovića, Isakovića, Sadikovića, i Vršajevića.

Na utakmici je pao i jedan crveni karton, i to za igrača Čelika Damjanovića. Ova pobjeda je širokobriješke nogometaše dodatno učvrstila na prvoj poziciji Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Glavni sudac je bio Predrag Stankić (Bjeljina), a pomoćnici Momir Širko (Banja Luka), Rasmir Bašić ( Sarajevo), te četvrti sudac Eldis Prošić (Cazin).

Očekivanu pobjedu u 11. kolu ostvario je i olimpic, koji je na stadionu "Otoka" pobijedio posljednjeplasiranu Slaviju sa 2:0. Golove su postigli Raščić (65.) i Harba (74.).

U 17 sati počeo je meč Zrinjski - Sarajevo, dok od 18 sati igraju Željezničar - Velež.