NK Široki Brijeg-GNK Dinamo 3:2

U drugom polufinalnom susretu Osijek je bio bolji od domaćina Vukovara (3:0). Tako će u utakmici za treće mjesto snage odmjeriti domaćin Vukovar i Dinamo (nedjelja, 13.30 sati), dok će se u finalu sastati Široki Brijeg i Osijek (nedjelja, 15.30 sati).

Široki Brijeg je poveo već u 21. minuti preko Mihaljevića koji je načeo mrežu svoga bivšeg kluba. Mihaljević je primio loptu na rubu kaznenog prostora, oslobodio se igrača i sa 16 metara preciznim udarcem lijevom nogom pogodio sami kut Eduardova gola. Buhač je u 62. minuti povisio na 2:0. Samo dvije minute kasnije Karačić je autogolom smanjio na 2:1 nakon solo prodora Fernandesa. Isti igrač je donio i poravnanje svojoj momčadi u 70. minuti. Nakon Lovrenova ubačaja iz kornera Čileanac je glavom matirao Bilobrka. Ipak, Široki Brijeg je zahvaljujući Juri Ivankoviću uspio slaviti protiv Dinama. Ivanković je u 78. minuti na asistenciju Buhača postavio konačnih 3:2.

Široki Brijeg: Bilobrk - Ćorluka (od 41. Buhač), Džidić (od 41. Laštro), Kožulj (od 51. Plazonić), Karačić - Landeka (od 51. Ivanković), Marković, Mihaljević (od 63. Menalo), Peko (od 41. Barišić) - Pandža, Wagner (od 66. Kožul).

Dinamo: Eduardo - Boras (od 41. Taravel), Sigali (od 41. Šimunović), Šimunić (od 41. Andrijašević), Ibanez (od 66. Sosa) - Vukojević, Goncalo (od 66. Lovren), Machado (od 51. Moro) - Wilson (od 66. Brekalo), Božić (od 51. Stanić), Fernandes.