NK Široki Brijeg-FK Rudar 2:0

S nekoliko izmjena u redovima domaćina igrači trenera Muse ušli su ozbiljno u utakmicu kako bi osvojili nova tri boda koja će svakako dobro doći u borbi za izlazak u Europu.

Nakon početne incijative došala je i dvadeseta minuta kad je na jednu odlično ubačenu loptu Dine Ćorića dobro reagirao napadač Širokog Ajayi i glavom sa pet metara za vodstvo pospremio loptu u mrežu gostujućeg vratara. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme, slična situacija, Široki ima rezultat i više od igre a onda u 57 minuti jedna nesmotrenost gostujućeg igrača Nemanje Pekije koji je pospremio loptu u vlastitu mrežu. Bilo je to 2:0 za Široki. Do kraja se nije ništa značajnije mijenjalo pa Široki bilježi novu pobjedu ali i nova tri boda.