Milanović nakon remija: 'Rezultat je realan, žalimo za tri boda, ali dat ćemo sve od sebe da osiguramo Europu'

Hercegovina.info
Vidi originalni članak

Trener Širokog Brijega Damir Milanović osvrnuo se na remi protiv Željezničara, istaknuvši kako je utakmica bila obilježena velikom nervozom, ali i da njegova momčad može žaliti za pobjedom.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

„Nakon svih događanja na terenu i izvan njega, bilo je jako puno nervoze, i to se osjetilo cijeli tjedan. Svi su od nas očekivali pobjedu. Mislim da je rezultat realan, ali žalimo za tri boda“, rekao je Milanović.

Naglasio je kako njegova momčad nije dobro otvorila susret, ali je u nastavku pokazala bolju igru.

„U drugom poluvremenu imali smo dvije ili tri zaista dobre prilike. Dobro smo ušli u nastavak, dok u prvom poluvremenu nismo bili na razini. No, može se i nama dogoditi loš dan“, dodao je.

Osvrnuo se i na nastavak sezone.

„Slijedi pauza, momci se prije svega trebaju dobro odmoriti. Nakon toga nastavljamo istim putem, trening po trening, i dat ćemo sve od sebe da, ako Bog da, osiguramo Europu“, zaključio je Milanović.

Vezani članci