Liga prvaka: Bayern izbacio Juventus

Utakmica je u regularnom dijelu završila 2-2 baš kao i prvi dvoboj u Torinu. Europski doprvak je vodio 2-0 golovima Paula Pogbe (6) i Juana Cuardada (28), no Bavarci su u posljednjih 15 minuta uspjeli izjednačiti i izboriti produžetak. Robert Lewandowski je u 74. minuti smanjio, a izjednačio je Thomas Müller golom u prvoj minuti sudačke nadoknade. Bayern je okrenuo rezultat golom Thiaga Alcantare u 108. minuti, a sve dvojbe oko prolaza u četvrtfinale riješio je Kingsley Coman dvije minute kasnije. Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zbog problema s preponom nije započeo utakmicu od prve minute, no u igru je ušao u 72. minuti.

Barcelona je s 3:1 pobijedila Arsenal u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Katalonska momčad večeras je slavila golovima Neymara u 18, Luisa Suareza u 65. i Lionela Messija u 88 minuti, dok je jedini pogodak za londonsku ekipu postigao Egipćanin Mohamed Eleny u 50. minuti.