Liga prvaka: Arsenal - Bayern 0:2

Vidi originalni članak

Arsenal je mogao povesti nakon što je u osmoj minuti Jerome Boateng srušio u kaznenom prostoru Mesuta Özila. Njemački veznjak je izveo kazneni udarac, ali je njegov reprezentativni kolega Manuel Neuer obranio. U 37. minuti novi jedanaesterac za Bayern nakon što je domaći vratar Wojciech Szczesny pokupio Arjena Robbena i sudac Nicola Rizzoli je još jednom pokazao na bijelu točku i crveni karton za Szczesnya. Penal za Bavarce je izveo David Alaba, ali pogodio je samo vratnicu.

U 54. minuti Bayern dolazi u vodstvo nakon preciznog šuta Tonija Kroosa. Konačnih je 2-0 u 88. minuti postavio Thomas Müller.

Gostujuću pobjedu je upisao i Atletico Madrid, koji je slavio u Milanu s 1-0. Pobjedu gostima osigurao je Diego Costa, pogotkom u 83. minuti.