FOTO  Kadeti Širokog preokretom do uvjerljive pobjede, juniori Širokog sedmicom ispratili Čelik

Vidi originalni članak

Mladi Širokobriježani su odigrali odlične utakmice te su goste iz Zenice ispratili čak sa 13 pogodaka.

Kadeti: Široki Brijeg - Čelik 6:2

Iako su kadeti Širokog loše otvorili utakmicu te su gosti iz Zenice već u 17.minuti imali 0:2 pogocima Bašića i Popovića domaćin je uspio već do poluvremena preokrenuti rezultat nakon velikih grešaka u obrani gostiju i to pogocima Mašića u 28. i 33. te Stojića u 38.minuti. U nastavku utakmice nastavila se dominacija Širokog koji postiže još tri pogotka preko Mašića u 57. i 75., te Marušića u 67.minuti.

Juniori: Široki Brijeg - Čelik 7:1

Odličnu utakmicu odigrali su juniori Širokog Brijega pod vodstvom trenera Kokića koji su potpuno nadigrali goste iz Zenice te su uvjerljivo slavili sa 7:1. Već do poluvremena domaćin je vodio čak sa nevjerojatnih 6:0. Strijelci za Široki bili su Matić u 11. i 19., Bojo u 23. i 29., autogol Trako u 37. te Jurić u 45.minuti. U nastavku utakmice gosti smanjuju preko E. Čolića, a konačnih 7:1 postiže Buhač u 84.minuti.