IZNENAĐENJE NA GRBAVICI Mladost srušila Željezničar

Nogometaši Željezničara večeras su na svojoj Grbavici doživjeli prvi prvenstveni poraz. Veliko iznenađenje priredila do večeras momčad  Mladosti koja je slavila rezultatom 0:1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Hadžić u 31. minuti. Nakon loše obrambene reakcije Kosorića, Hadžić je fantastično pogodio za slavlje gostiju.

Ispromašivali su se večeras igrači Amara Osima. Pogodili su Plavi dva puta okvir gola, a veliku prigodu za poravnanje je u 90. minuti imao Ivan Lendrić koji je promašio ono što on inače s lakoćom posprema u mrežu.

Ovaj poraz sigurno će pokvariti raspoloženje momčadi Željezničara pred nastup u Europi.

Ovim porazom Željezničar je ostao na 12 osvojenih bodova u pet odigranih kola, dok se Mladost s četiri boda sada nalazi na devetom mjestu.