FOTO/VIDEO  HŠK Zrinjski-FK Sarajevo 3:1

Bilo je to odlično izdanje Plemića koji su bili dominatni prvih 80. minuta, u kojima su i postigli svoje pogotke, da bi se gosti razigrali tek zadnjih nekoliko minuta kada su i postigli gol nade za uzvratnu utakmicu. Junak susreta je Igor Aničić koji je postigao sva tri pogotka za Zrinjski. Utješni pogodak za goste postigao je Nuhanović.

Stadion: Pod Bijelim brijegom. Gledatelja: 5000. Sudac: Predrag Stankić. Žuti kartoni: Marković, Radeljić, I. Aničić, Miličević, M. Aničić (Zrinjski), Sesar, Tatomirović, Zlatković (Sarajevo) Crveni kartoni: Marković 62. (Zrinjski), Sesar 56. minuta (Sarajevo).

Strijelci: 1:0 I. Aničić 23., 2:0 I. Aničić 54., 3:0 I. Aničić 70., 3:1 Nuhanović 82.