HNK Hajduk: Stipica, Šimić, Futacs, Maganto, Juranović, Hamza, Nižić(kap.), Bašić, Memolla, Vojković, Savvas

Klupa: Bender, Vrljičak, Milić, Jefferson, Jandrek, Mastelić, Said, Jurić, Rapaić

HŠK Zrinjski: Kozić, Peko, Tomić, Bogdanović, Čolić, Stojkić, Todorović, Mešanović, Petrak, Jakovljević, Bilbija

Klupa: Bandić, Radeljić, Pehar, Žeravica, Jović, Lučić, Miketek, Aćimović, Stojanović, Koaudio, Mrkaić

Utakmicu je pratilo oko 4000 gledatelja, od kojih je nesto manje od 1000 navijaca Zrinjskog.Ultrasi su dobro popunili južnu tribinu stadiona.

12. minuta Gol za Hajduk!! Vojković je s ruba šesnaesterca pogodio donji desni kut Kozića.18. - Stojkić ruši Futacsa u kaznenom prostoru penal je za Hajduk
Gol za Hajduk! Futacs je realizirao penal . 2:0 za momčad HNK Hajduk a to je i rezultat prvog poluvremena.

Utakmica završava rezultatom 2:0 a Plemići mogu samo žaliti za propuštenim prilikama u drugom poluvremenu .