FOTO/VIDEO   Gareth Bale i njegov slobodni udarac

U susretu 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na Santiago Bernabeu pobijedio Espanyol 3:0 premda je skoro cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje.Golove za 14. ligašku pobjedu 'kraljevskog kluba' ove sezone zabili su James Rodriguez (12), Gareth Bale (28) i Nacho (76). Posebno je lijepo bio drugi gol realovaca, onaj Balea. Velšanin je savršeno izveo slobodni udarac s nešto više od 20 metara, silovitim udarcem je prebacio živi zid, te od vratnice je lopta završila u mreži.

Real je od 53. minute igrao bez isključenog Fabia Coentraoa. Luka Modrić je i dalje izvan stroj zbog ozljede. Real vodi na ljestvici sa 42 boda, četiri više od Barcelone i Atletico Madrida koji će u nedjelju igrati međusobno na Camp Nou.