VIDEO  Borac do pobjede protiv Igmana došao u 94. minuti

Nogometaši Borca danas su u okviru  4. kola nogometne m:tel Premijer lige BiH rezultatom 1:0 svladali Igman, a do pogotka su Banjalučani stigli u 94. minuti.

Borac je do pogotka mogao u 23. minut. Pucao je Mrkaić, ali vratar Igmana Ćeman je sjajno reagovao.

Drugu dobru priliku Borac je imao u 43. minuti, no loptu je obrana gostiju očistila s gol-linije.

U nastavku se nastavlja dominacija Borca. U 55. minuti u prilici se našao Kulašin ali je vratar Igmana još jednom pokazao svoju kvalitetu.

U 81. minuti u prilici se ponovno našao Mrkaić, no i ovaj put ne uspjeva priliku pretvoriti u pogodak.

U 90. minuti drugi žuti, odnosno crveni karton u momčadi Igmana dobio je Dupovac.

I kada se očekivao posljednji sučev zvižduk u sudačkoj nadoknadi, Borac u 94. minuti dolazi do pobjede. Tatar je sve odlično napravio i pogodio s ruba kaznenog prostora za tri boda svoje momčadi.