FOTO  'Pala' i Krka: U velikoj drami HKK Zrinjski slavio 82:78

Vidi originalni članak

... košarkaši Zrinjskog i Krke.

Utakmicu je došlo pogledati oko 700 gledatelja koji su gledali pravu dramu iz koje su Plemići izašli kao pobjednici. Valja spomenuti da je Zrinjski igrao bez ozlijeđenog Princa, a scoj debi u dresu Plemića upisao je Smajlagić. Prva četvrtina pripala je gostima, a završila je rezultatom 13:15. U 15. minuti utakmice Zrinjskog dolazi do poravnanja 22:22.

Na odmor se odlazi prednošću gostiju 34:44. Na početku treće četvrtine rezultat glasi 49:50, a od 36. minute košarkaši Zrinjskog vode rezultatom 54:52.

Treća četvrtina završava rezultatom 61:58 za Zrinjski. Utakmica je sve do kraj bila dosta neizvjesna, a na kraju su slavili domaći rezultatom 82:78 za veliko slavlje navijača Zrinjskog u dvorani.

Strijelci za Zrinjski: Ljuljić sa 15, Sokolović i Brumitt sa 13, Ramljak 10, Miličević 9, Demić 8, Smajlagić i Igrutinović po 5 i Begić 4 koša. Kod gostiju bolji od ostalih bili su Dimec sa 15 i Đapa sa 13 koševa.

ZRINJSKI – KRKA 82:78 (13:15, 21:29, 27:14, 21:20)