Odlični Bogdanović i Žorić

Vidi originalni članak
... dok je Žorić igrao 18 minuta i za to vrijeme postigao 13 poena (šut za dva 6-9, slobodna bacanja 1-1) i tome dodao pet skokova
Hrvatski košarkaški reprezentativci Bojan Bogdanović i Luka Žorić imali su važne uloge u 98-64 domaćoj pobjedi Fenerbahce Ulkera protiv Laboral Kutxe u susretu 6. kola skupine E TOP-a 16 Eurolige.

Bogdanović je za 22 minute provedene na parketu ubacio 17 koševa (šut za dva 7-10, trica 0-3, slobodna bacanja 3-4) uz pet asistencija i jedan skok, dok je Žorić igrao 18 minuta i za to vrijeme postigao 13 poena (šut za dva 6-9, slobodna bacanja 1-1) i tome dodao pet skokova.

Fenerbahce Ulker je ovom pobjedom stigao do omjera 2-4 i vratio se u igru za prolazak u četvrtfinale, dok je Laboral Kutxa posljednja na ljestvici s omjerom 1-5.
Roko-Leni Ukić ostao je bez pogotka u 24 minute provedene na parketu (šut za dva 0-3, trica 0-2) u 71-87 porazu Panathinaikosa na gostovanju kod Unicaje u Malagi ostvarivši tek pet asistencija i jedan skok. Obje momčadi sada imaju omjer pobjeda i poraza 3-3.

Zoran Planinić je u 60-78 porazu Anadolu Efesa na gostovanju kod europskog prvaka Olympiakosa igrao 32 minute i postigao 13 koševa (šut za dva 5-10, slobodna bacanja 3-4), te ostvario sedam asistencija i pet skokova. Anadolu Efes sada je na omjeru pobjeda i poraza 2-4, dok je Olympiakos na 4-2.

U skupini F Lokomotiv Kuban iz Krasnodara je na svom terenu izgubio od madridskog Reala sa 74-78, a Krunoslav Simon odigrao je još jednu solidnu utakmicu za ruski sastav. Simon je za 32 minute ubacio 14 poena (šut za dva 1-2, trica 2-6, slobodna bacanja 6-6), te imao šest asistencija i tri skoka. Dontaye Draper je u dresu Reala igrao osam minuta i nije se upisao u strijelce (šut za dva 0-2), već je ostvario samo jedan skok. Real je sada na omjeru 5-1, a Lokomotiv Kuban na 3-3.