FOTO  HKK Zrinjski-OKK Spars 68:83

Večeras je HKK Zrinjski na svom parketu dočekao OKK Spars. Utakmica je to ABA 2 Lige koja je privukla oko 700 navijača Plemića.

HKK Zrinjski je i ovu utakmicu dočekao desetkovan ozljedama, dok su pojačani Sparsi najavili da dolaze po pobjedu u Mostar.

Utakmica je započela ispitivanjem snaga, a prva četvrtina završila je rezultatom 16:22.

U drugoj četvrtini bolja igra Sparsa , i na odmor se ide rezultatom 35:43

Nastavak donosi dobru igru Zrinjski igra odlično i dolazi na samo dva poena zaostaka 41:43.  Nakon toga Sparsi uspijevaju nametnuti svoj tempo i  kraj ove dionice donosi rezultat 52:62

Zadnja četvrtina nije donijela nikakvu neizvjesnoet. Na kraju utakmice zaslužena  pobjeda OKK Sparsa rezultatom 68:83.

Za domaćene najviše koševa postigao je Sokolović 13,a za goste Bajramović koji je ubacio 18 poena.

Na kraju mora se konstatirati da je pobjedu odnijela duža klupa gostiju, a igrače Zrinjskog je svladao umor igranja utakmica na dva kolosjeka.