FOTO  HKK Zrinjski - KK Sutjeska 78:82

Utakmica se igrala pred oko 500 gledatelja, a Plemići su nakon dva poraza večeras tražili prvu pobjedu u ovogodišnjem natjecaju 2. ABA Lige. Prva četvrtina pripala je gostima rezultatom 20:21.

Na odmor se odlazi prednošću gostiju 37:43, da bi treća četvrtina ponovno pripala gostima rezultatom 49:58.

U posljednjoj četvrtini gledatelji su mogli vidjeti pravu dramu i sve ono lijepo što nudi košarka. Mostarski klub iako je gubio deset razlike u posljednjoj četvrtini, a 55 sekundi prije kraja regularnog dijela stigao je do vodstva 69:65.

29 sekundi prije kraja rezultat je glasio 69:68 za Zrinjski, a regularni dio utakmice završava rezultatom 71:71.

Utakmica je završila pobjedom gostiju rezultatom 78:82.

Najbolji kod Plemića bio je Ramljak s 18, a Smailagić i Todotović postigli su po 17 koševa. Goste je do pobjede vodio Pavičević sa 20 koševa.

Utakmicu su u nekoliko navrata suci doveli do ruba incidenta i odavno publika u Mostaru nije gledala lošije suđenje koje je išlo na štetu oba kluba. Loše suđenje unijelo je veliku nervozu među košarkaše, ali srećom nije došlo do ozbiljnijih ekscesa.