FOTO  HKK Zrinjski - KK Igokea 73:67

...u kojoj je HKK Zrinjski dočekao KK Igokeu.

Ovo povijesno finale privuklo je u dvoranu na Bijelom Brijegu preko 1800 gledatelja koji su napravili paklenu atmosferu koju smo do sada mogli vidjeti samo na malim ekranima.

Plemići pojačani kapetanom Princom ušli su u utakmicu s puno optimizma, a gosti su u Mostar došli s velikim ambicijama.

Prva četvrtina završila je rezultatom 14:16 za goste. U 15. minuti utakmice rezultat je glasio 25:20 za Zrinjski, a na odmor se odlazi rezultatom 36:39 za Igokeu. Treća četvrtina bila je dosta izjednačena i ista završava rezultatom 55:55.

U posljednjoj četvrtini Zrinjski je imao više od igre te na kraju slavio rezultatom 73:67.

Plemiće je do velike pobjede vodio Ramljak s 19 koševa. Igrutinović je dodao 14, a Smailagić 11. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Rikić sa 14 koševa.

Najefikasniji košarkaš u ekipi Zrinjskog bio je Marko Ramljak koji je ubacio 19 poena, dok je kod Igokee najefikasniji bio Robert Rikić sa 14 postignutih poena.

Druga utakmica finala igra se u srijedu u Aleksandrovcu.