HKK Čapljina-HKK Široki Brijeg Wwin 61:64

Nazočni gledatelji njih oko 1800 gledali su pravu dramu u kojoj su spretniji bili gosti koji su do pobjede došli sa zvukom sirene tricom Vladovića.

Prvi dio utakmice pripao je košarkašima Čapljine koji su na odmor otišli sa prednošću 34:25. U drugom dijelu konce igre u svoje ruke preuzimaju gosti, te su u zadnju četvrtinu ulazi sa prednošću domaćina od 44:41.

Posljednja četvrtina donijela je pravu dramu koja je na nogama držala prepunu čapljinsku dvoranu. U zadnjim sekundama Široki je imao prednost od 64:61, da bi sa tri poena iz slobodnih bacanja Jagodić-Kuridža poravnao rezultat, a onda trica sa zvukom sirene Vladovića za trijumf gostiju.

HKK ''Čapljina - Lasta'' Čapljina - KK ''Široki Wwin'' Široki Brijeg 64:67

Gledatelja: 1500

Suci: Bijedić , Jovanović  i Babić.

HKK ''Čapljina Lasta'': Bjelica 6, Kovačević 13, Klještan 7, Jagodić - Kuridža 18, Brkić 10, Jurković 0, Galić 0, Baković 2, Jelčić 0, Repeša 3, Halilbegović 0, Gerti 5.

KK ''Široki Wwin'': Vladović 12, Planinić 0, Ramljak 15, Pilepić 5, Naletilić 0, Bilinovac 0, Peršić 9, Butorac 0, Novak 0, Šakić 0, Barać 6, Collins 20.

U drugoj utakmici ovoga kola Igokea je na svom parketu svladala Bosnu rezultatom 87:64.