FOTO  : Nova pobjeda košarkaša Čapljine

No danas je put do pobjede na domaćem terenu bio nešto teži. Ekipa Čapljine nije započela utakmicu na očekivani način, što su gosti iskoristili i u jednom trenutku imali prednost od 22 :12.

Nakon poluvremena, ekipa trenera Ante Nazora se probudila i nošena navijanjem prepune dvorane i vjernih navijača Patriota do kraja utakmice okrenula rezultat. Prvo izjednačenje Čapljina je dočekala tek u trećoj četvrtini, košem Opančara za 42 :41. Do kraja se igrala jako čvrsta košarka, ali čapljinci su bili stabilniji i tako svom klubu donijeli pobjedu rezultatom 68 : 62.

Najbolji u redovima Čapljine bili su Brkić sa 19 koševa, Opančar sa 18 koševa i Baković sa 17 koševa, a osim njih na današnjoj utakmici istaknuli su se Lerić i Jerkić.