Vraća se Filip Hrgović
Hrvatski boksač Filip Hrgović saznao je ime sljedećeg protivnika. Teškaš će 16. svibnja nastupiti na priredbi u Doncasteru, gdje će se boriti protiv 34-godišnjeg Britanca Davea Allena.
Hrgović, poznat pod nadimkom "El Animal", u profesionalnoj karijeri ima omjer 19 pobjeda i jedan poraz, uz 14 nokauta. Jedini poraz doživio je protiv bivšeg IBF prvaka Daniela Duboisa.
Tijekom 2025. godine ponovno je skrenuo pozornost pobjedama protiv britanskih boraca Joea Joycea i Davida Adeleyea, čime je dodatno potvrdio status jednog od ozbiljnijih imena u teškoj kategoriji.
Za 33-godišnjeg Hrgovića kontinuitet nastupa mogao bi biti ključan u pokušaju povratka u borbu za svjetski vrh. Borba protiv Allena stoga se nameće kao važan korak u nastavku njegove karijere.
Vezani članci