PROMO  Lepa Brena nakon 17 godina ponovno dolazi u Mostar

Hercegovina.info
Vidi originalni članak

Mostar će ovoga ljeta biti domaćin jednog od najvećih regionalnih glazbenih događaja. U sklopu manifestacije „Zvjezdano ljeto u Mostaru“ na pozornicu SRC-a Kantarevac 20. kolovoza 2026. godine stiže Lepa Brena.

Koncert je zakazan za 21 sat, a riječ je o povratku jedne od najvećih regionalnih glazbenih zvijezda u Mostar nakon 17 godina.

Dolazak Lepe Brene u grad na Neretvi najavljen je kao veliki ljetni spektakl, a dodatnu pozornost javnosti privlači i činjenica da u Mostar stiže nakon rekordnih pet koncerata u zagrebačkoj Areni.

Organizatori najavljuju večer pod otvorenim nebom, na Kantarevcu, uz brojne hitove koji su obilježili desetljeća regionalne glazbene scene.

Prodaja ulaznica počinje u četvrtak, 7. svibnja 2026. godine, u 20 sati. Ulaznice će biti dostupne putem platforme Entrio.ba, kao i u Exclusive Change mjenjačnicama diljem Bosne i Hercegovine.

Manifestacija „Zvjezdano ljeto u Mostaru“ ovim koncertom najavljuje jedan od svojih najatraktivnijih programa, a očekuje se veliki interes publike iz Mostara, Hercegovine i regije.

Vezani članci