FOTO  SOK Mostar-HŽOK Široki Brijeg 3:1

SOK Mostar.HŽOK Široki
Nakon što su prošli tjedan svladale na gostovanju Čapljinu, večeras su na svom parketu slavile protiv Širokog Brijega.

Prvi set dobile su gošće rezultatom 22:25 zahvaljujući prije svega odličnom otvaranju susreta. Drugi set donosi poravnjanje na 1:1. Treći set također ide na stranu Mostara rezultatom 25:22. U četvrtom setu gledali smo pravu dramu kakva se rijetko viđa. Gošće su dobro otvorile set i stekle prednost, ali nakon toga domaće se vraćaju u susret i preokreću rezultat. I kada smo mislili da je susret gotov gošće dolaze do velike serije i prednosti 24:17. Ipak nošene navijanjem dobro popunjene dvorane domaće uspijavaju spasiti set, te na kraju dolaze do pobjede rezulatom 30:28, a samim time i do zaslužene pobjede u susretu rezultatom 3:1.