Hrvatska deklasirala Iran, BiH poražena od Makedonije

Vitez, rukomet, rukomet, Grude, uprava, HRK Izviđač, zlata zubac, HRK Izviđač, HRK Čapljina, rukomet, Neum, HRK Izviđač, rukomet, HRK Izviđač, rukomet, zagreb co, Međugorje, rukomet, rukomet, BIH, estonija, Vitez, rukomet, Rukometna Premijer lige BIH, katar, Svjetsko prvenstvo, rukomet, hrvatska rukometna reprezentacija, rukometna reprezentacija bih, katar, reprezentacija Poljske, rukomet, SP u rukometu, rukomet, Čapljina, turnir

Zlatko Horvat s 12 pogodaka najbolji je igrač utakmice.

Za razliku od teško izborenih pobjeda protiv Austrije (32:30) i Tunisa (28:25) hrvatski rukometaši su protiv Iranaca pitanje pobjednika riješili vrlo brzo, u 22. minuti imali su prednost od 17:8, na poluvremenu 19:13, da bi nakraju došli do velikih 19 pogodaka razlike.

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine doživjela je drugi poraz u grupnoj fazi. Makedonci su slavili rezultatom 25:22. Burić i Malinović bili su večeras najefikasniji igrači sa po četiri pogotka.