FOTO  8 medalja za APK Zrinjski na triatlonu i maratonu Buško jezero 2014

apk zrinjski

U disciplini supersprint triatlon ( 375 m plivanje, 10 km vožnja bicikla i 2500 m trčanje) Boško Bošković je zauzeo prvo mjesto (kategorija mlađi kadeti), Zdravko Bošković drugo mjesto (kategorija mlađi kadeti), a Jadranko Alilović peto mjesto (kategorija veterani).

Dana 27.7. 2014. godine APK Zrinjski Mostar sudjelovao je na 6. Međunarodnom plivačkom maratonu „Buško jezero 2014" s četiri natjecatelja. U konkurenciji od preko 40 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine te Hrvatske, u disciplinama od 2500m i 300m , naši predstavnici su osvojili šest medalja.

Ana Čović je osvojila prvo mjesto u disciplini 2500m u apsolutnoj kategoriji kao i u kategoriji od 14 do 19 godina. Kristina Čović je osvojila treće mjesto disciplini 2500m u konkurenciji od 14 do 19 godina. Boško Bošković je u disciplini 300m osvojio prvo mjesto u apsolutnoj kategoriji, kao i u kategoriji od 14 do 19 godina. Zdravko Bošković je u disciplini 300m osvojio treće mjesto u kategoriji od 14 do 19 godina.
Natjecatelja je pratila trenerica Jelena Letica.