Široki prvi četvrtfinalist, šesticom potopio Orašje

široki-željo
Ovaj put rezultat je mogao biti i veći, ali do vodećeg pogotka Širokobriježana u 18. minuti igralo se ravnopravno. Već u 2. minuti Ivan Breškić glavom je za malo promašio vrata Luke Bilobrka nakon ubačaja iz kornera, a onda je na suprotnoj strani Jure Ivanković također glavom loše gađao nakon ubačaja Ivana Buhača s boka. Goste je načeo Mate Pehar neobranjivim "topom" pod gredu, a na 2:0 povisio je Buhač u 40. minutom "probušivši" vratara jakim udarcem s dvadesetak metara.

U nastavku su se redali pogoci, ali nitko nije dao više od jednoga. Na 3:0 povisio je Ivanković s 11 metara (Josip Maskaljević oborio Ivana Barabana). Strijelac za 4:0 bio je Dino Kresinger, nakon nekoliko fliperskih dodavanja s Ajayijem) Na 5:0 povisio je Josip Ćorluka uhvativši na drugoj vratnici jednu "zavijušu" koja je doletjela s lijevoga boka. Luka Menalo spretno je povisio na 6:0 na dodavanje Kresingera.

Preostalih sedam susreta ove faze kupa na rasporedu je danas.