Premijer liga BIH: Domaće pobjede Slavije, Leotara, Travnika i Rudara, Gošku bod u gostima

Premijer liga BiH, Premijer liga BiH, FK Željezničar, NK Travnik, FK Slavija, NK Čelik, FK Kozara, NK GOŠK, FK Rudar, NK Zvijezda

NK Travnik - FK Željezničar 2:1 (1 : 1)

Dobro raspoloženje u momčadi nakon gostujuće pobjede protiv Olimpica, Travnik je iskoristio na Piroti i poveo već u 2. minuti, nakon velike pogreške gostujuće odbrane. Nermin Varupa izašao je sam ispred golmana Karića i pogodio za vodstvo domaćih. U 45. minuti rezultat na 1:1 poravnava Selimović nakon centaršuta Zebe i s tim rezultatom momčadi su otišle na poluvrijeme. U drugom poluvremenu, Željezničar nije uspio iskoristiti nekoliko dobrih prilika što je Travnik kaznio u 85. minuti kada Elvedin Varupa majstorski pogađa iz slobodnog udarca sa 30-tak metara za veliko slavlje Travničana.

FK Slavija - NK Čelik 2:0 (1 : 0)

U 24. minuti Ognjen Todorović doveo je Slaviju u vodstvo protiv Čelika koji nakon odigrana prva dva kola ima 0 bodova. S tim rezultatom momčadi su otišle na poluvrijeme. U 48. minuti Branko Šešlija povećao je prednost domaćih na 2:0.

FK Kozara - NK GOŠK 0:0 (0 : 0)

Kozara i GOŠK su odigrali dosta lošu utakmicu, bez golova. Gabeljani su bili opasniji i bolji u Gradišci.

FK Leotar - FK Sloboda 2:0 (1 : 0)

Leotar je poveo na Policama u 43. minuti golom Zečevića i s tim rezultatom momčadi su otišle na poluvrijeme. U 90. minuti Leotar je povećao prednost na 2:0.

FK Rudar P. - NK Zvijezda 1:0 (0 : 0)

Nakon odigranog prvog poluvremena bez golova, Rudar je u 50. minuti poveo golom Pantića što je bio i konačni rezultat ovog susreta.