FOTO  HŠK Zrinjski - HNK Cibalia 2:1

Stadion HŠK Zrinjski, HNK Cibalia, Memorijal Andrija Anković, Andrija Anković, Gabela

Utakmica se igrala na dosta mokrom terenu zbog kiše koja je padala cijelu noć i jutro, a na tribinama stadiona Podavala u Gabeli skupilo se oko 300 gledatelja.

>>Otvoren 26. međunarodni nogometni turnir u Gabeli

Momčadi su istrčale u sastavima:

HŠK Zrinjski Karačić, Čolić, Stojkić, Laštro, Graovac, Zakarić, Tomić, Žeravica, Petrak, Torodorvić i Mešanović. Trener: Vinko Marinović.

HNK Cibalia: Matković, Zgrablić, Plum, Vidović, Turčin, Crnčević, Mijoković, Žderić, Vitaić, Filipović i Mišić. Trener: Miroslav Bajko.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:0, a strijelac za Plemiće bio je Todorović u 43. minuti susreta.

U nastavku utakmice na 2:0 povisio je Mešanović u 50 minuti susreta. U 65. minuti susreta Vinko Marinović je izmijenio kompletnu momčad izuzev vratara. U igru su ušli: Stojanović, Blaić, Radeljić, Katanec, Radulović, Arežina, Šćepanović, Filipović, Aćimović i Nikolić.

U 70. minuti Cibalia je smanjila na 2:1.

Zrinjski u nedjelju igra finalnu utakmicu u 15 sati, a protivnika će saznati iz susreta GOŠK - Budućnost.