FOTO  Počelo je 2. kolo malonogometnog Božićno-Novogodišnjeg turnira u Čapljini

čapljina turnir

Nakon rezultata 1:1 na poluvremenu činilo se da će biti neizvjesno do samoga kraja ali momčad AMAGALA u drugom poluvremenu ubacuje u brzinu više i na kraju više nego zasluženo slavi rezultatom 6:1. U redovima pobjedničke momčadi trostruki strijelac je bio Pandžić a pogotke su još postigli i Palac(2) i Paradžik. Jedini pogodak za momčad KUMOVA postigao je Bubalo pa su njegovi suigrači na kraju morali čestitati boljoj momčadi AMAGALA.

U drugoj utakmici večeri sastale su se momčadi MZ ČELJEVO i VOJARNA BOŽAN ŠIMOVIĆ Čapljina. Na kraju je rezultat bio 1:1(pogodak za ČELJEVO postigao je Rako a za VOJARNU B.Š Barić) pa se pristupilo izvođenju šesteraca. U tome su vojnici bili bolji pa je momčad VOJARNE slavila ukupnim rezultatom 4:2 i tako se plasirala u osminu finala turnira u Čapljini.