FOTO  Pobjede pionira i kadeta Adriatica u Metkoviću

Neretva - Adriatic

(sve slike su u galeriji!)

PIONIRI: Neretva - Adriatic 1:5

U teškim uvijetima za igru pioniri Adriatica uspješno su startali u novo prvenstvo. Gosti iz Splita zabilježili su uvjerljivu pobjedu od 5:1 na gostovanju u Metkoviću. Adriatic je pitanje pobjednika riješio u prvih dvadeset minuta kada postiže tri pogotka. Trostruki stijelac za Adriatic bio je Morović dok su još jedan gol postigli Zoko i Jerković dok je počasni pogodak za domaće postigao Milan.

KADETI: Neretva - Adriatic 0:3

I u drugoj utakmici koja je donijela čvrstu i borbenu igru gosti iz Splita odnijeli su sva tri boda. Kadeti Adriatica riješili su pitanje pobjednika u prvom poluvremenu kada su postigli sve pogotke. Strijelci za goste bili su Matijaš, Jureškin i Matanović. Utakmicu je još obilježila i teška povreda gostujućeg nogometaša Barišića.

Teško stradalom nogometašu Adriatica želimo uspješan oporavak i brz povratak na nogometne terene!