FOTO  Nogometaši Zrinjskog osvojili turnir Andrija Anković u Gabeli

Turnir Andrija Anković

Uskoro opširnije...

- Laštro pogađa za 6-5 i pobjedu Plemića te osvajanju turnira Andrija Anković...

- Budućnost prvi šut promašuju.

90. minuta. Utakmica završava 1:1. Kreće se u izvođenje penala.

85. minuta. Zrinjski ima više od igre, ali ne uspijeva da ugrozi vrata Budućnosti.

79. minuta. GOOL za Budućnost. Strijelac Vujačić. Iako Zrinjski ima više od igre Budućnost uspijeva poravnati rezultat.

78. minuta. Poništen gol Mešanovića zbog zaleđa.

76. minuta. Odličan šut Zakarića, ali lopta odlazi pored gola.

74. minuta. Marinović pravi još tri izmjene. Iz igre su izašli Stojkić, Arežina i Nikolić, dok su u igru ušli: Žeravica, Mešanović i Katanec.

Većina gledatelja je već napustila stadion, dok su na tribinama ostali samo oni najvjerniji navijači Zrinjskog Ultras-i koji i dalje odlično navijaju.

60. minuta. Teren dosta težak, a igra se većinom na sredini terena, bez nekih izglednijih prilika. Više od igre i dalje ima momčad Zrinjskog.

50. minuta. Odličan šut Filipovića, ali vratar Budućnosti Agović odlično brani.

Počelo drugo poluvrijeme. Trener Plemića Marinović napravio je nekoliko izmjena. Igru su napustili: Petrak, Todorović, Blaić i vratar Vasilj, a u igru su ušli: vratar Jajalo, Tomić, Čolić i Zakarić.

45. minuta. Poluvrijeme. U dosadašnjem tijeku utakmice Zrinjski je pružio dosta bolju igru od Budućnosti.

35. minuta GOOOOL Pero Stojkić

30. minuta. Odličan šut Arežine ali lopta odlazi preko gola

27. minuta. Odlična šansa Todorović...

Sad je već nešto više gledatelja jer je tribine ušlo oko 150 Ultras-a.

11. minuta. Odličan šut glavom Radulovića, ali golman brani.

6. minuta. Utakmice poništen gol Todorovića.

5. minuta. Utakmice odlična šansa Arežine.

1. minuta. Utakmica je počela.

HŠK Zrinjski: Vasilj, Blaić, Stojkić, Lašto, Graovac, Radulović, Arežina, Filipović, Petrak, Todorović, Nikolić. Rezerve: Jajalo, Mešanović, Čolić, Radeljić, Katanec, Žeravica, Zakarić, Tomić.

FK Budućnost: Agović, Raspopović, Radunović, Vukčević, Pajović, Seratlić, Hočko, Mirković, Vušurović, Burzanović, Đalović. Rezerve: Ljuljanović, Vujačić, Ilinčić, Božović, Pejaković, Drinčić, Raičković, Burzanović, Janketić, Mirosavljev.

-10 minuta prije početka utakmice počinje kiša da pada. Na stadionu je nešto više gledatelja.

-30 minutaMomčadi su izašle na zagrijavanje, puše olujno jugo, a na stadionu se nalazi tek oko dvadesetak gledatelja.