FOTO  OMLADINSKA LIGA: Kadeti Zrinjskog pobjedom zadržali vodeću poziciju na tablici, juniorima samo bod

HŠK Zrinjski, NK Zvijezda, Omladinska liga

KADETI: ZRINJSKI -ZVIJEZDA 3:1

ZRINJSKI: Vasilj, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić, Odak, Galić J., Galić M., Vranjić, Rozić. Još su igrali: Čilić, Golemac, Ćorić, Klarić, Jarak

ZVIJEZDA: Begić, Perić, Brkić E., Mujkanović, Bijelić, Sendić, Džonlić, Brkić H., Dedić-Mešanović, Hasić, Isanović. Još su igrali: Jašarević, Krdžić, Jukan, Pašalić, H.Mehmedović

Kadeti Zrinjskog pobjedom od 3:1 nad vrlo dobrom ekipom Zvijezde ostali su na vrhu kadetske omladinske premijer lige. Zrinjski je poveo kada u 10 minuti pogađa Rozić na asistenciju Marina Galića. U 27.min najbolji igrač susreta Marin Galić povećava na 2:0. Do kraja poluvremena treba istaći i težu ozljedu Josipa Galića koji je u nezgodnom padu slomio ruku.Drugo poluvrijeme Zrinjski odlično otvara ali udarci Vranjića, Galića i Klarića završavaju pored gola. Ipak Vranjić u 72.min pogađa za 3:0. Do kraja gosti su uspjeli smanjiti preko Perića u 77.min.

JUNIORI: ZRINJSKI - ZVIJEZDA 2:2

ZRINJSKI: Barać, Gugić, Arapović, Miletić, Bojčić, Cvitanović, Vrdoljak, Slišković, Vlaho, Martinović, Čilić. Još su igrali: Planinić, Ereiz, Mustapić

ZVIJEZDA: Kurbašić, Muftić, Tokić A., Čejvanović, Bijelić, Fačić, Mešić, Bešić, Džaferović, Prljača, Halilović. Još su igrali: Tokić S., Mulaibrahimović, Prljača E., Subašić

U utakmici juniora svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Arapović dovodi Zrinjski u vodstvo u 54.min. Samo minutu kasnije gosti izjednačavaju preko Džaferovića. U 61.min Čilić ponovo dovodi Zrinjski u vodstvo. Ipak gosti dolaze do zasluženog boda u posljednoj minuti susreta kada pogađa Fačić.