FOTO  Omladinska liga jug: HNK Stolac – HNK Sloga Uskoplje

KADETI: Stolac - Sloga Uskoplje 4:2

U odličnoj utakmici Sloga je došla u vodstvo preko Brkića u 15.minuti koji je pobjegao obrani domaćih i pogodio za 0:1. Ipak do kraja poluvremena Stolac je uspio preokrenuti golovima Perića u 22. i 28.minuti te Katičića u 37.min. I u nastavku Stolac je nastavio dominirati te je povećao prednost preko Butigana, a gosti su ublažili poraz golom Šijaka. Rezultat je mogao biti i uvjerljiviji ali gostujući vratar obranio je nekoliko odličnih udaraca mladih Stočana.

JUNIORI: Stolac - Sloga Uskoplje 3:2

U utakmici juniora gosti su poveli sa 2:0 preko Vukoje i Tečića. Ipak u završnici prvog poluvremena Stolac je uspio izjednačiti golovima Šutala i Prkačina, a u nastavku susreta do potpunog preokreta došlo je kada je pogodio Antunović za zasluženo slavlje Stoca.