Nogometaši Barcelone sve bliži osvajanju naslova prvaka

Ivan Rakitić, FC Barcelona, nogomet, FC Barcelona, Ivan Rakitić, tv prava, televizijska prava, FC Barcelona, Telefonica , Ivan Rakitić, nogomet, EL Clasico, Barcelona - Real, Luka Modrić, Ivan Rakitić, FC Barcelona, FC Barcelona, leo messi, Ivan Rakitić, uefa liga prvaka, Ivan Rakitić, uefa liga prvaka, Ivan Rakitić, FC Barcelona, nogometaš, FC Barcelona, klupski prvaci svijeta, FC Barcelona, nogomet, Ivan Rakitić, novi ugovor, nogometaš

Barca je do pobjede došla u prvom poluvremenu, prvo je u 17. minuti nakon lijepe akcije zabio Neymar, da bi Leo Messi u 25. minuti postavio konačnioh 2-0.U obje akcije sudjelovao je Luis Suarez, koji je kod prvog pogotka maestralno propustio loptu za Neymara, a kod drugog je bio dodavač.

Ivan Rakitić je ušao u igru u 80. minuti, a iako gradski derbi nije bio pretjerano grub sudac je u 54. minuti isključio igrača gostiju Jordija Albu, a potom u 90. i domaćeg nogometaša Hectora Morena.

Barcelona je zadržala pet bodova prednosti ispred Reala koji u nedjelju gostuje kod Celte.