NK Zvijezda-HŠK Zrinjski 1:1

Utakmici je nazočilo oko 1500 gledatelja koji su gledali jednu dobru utakmicu koja je na kraju završila bez pobjednika. Nogometaši Zrinsjkog puni plijen opet su ispustili u samoj završnici utakmice,

Trener Musa je na teren poslao slijedeći sastav: Melher, Popović, Radeljić, Aničić, Stojkić, Ivešić, Miličević, Žuržinov, Marjanović, Pehar i Jackson.

Kod Zrinjskog istakao se vratar Melher koji je u 6. minuti obranio kazneni udarac Hamziću, prethodno je lopta udarila u ruku Popovića i Marjanović koji je na asistenciju Žuržinova postigao pogodak u 45 minuti utakmice. U drugom dijelu igralo se uglavnim na sredini terena, a kada se očekivao kraj susreta rezervista Pandža je poravnao na 1:1 i to je konačan rezultat utakmice.

Rezultati ostalih utakmica:

Sloboda-Rudar 1:2 Slavija-Kozara 2:1, Velež-Leotar 1:2, Gošk-Široki 1:2, Borac-Travnik 1:0.