FOTO  MNK Centar prvak Bosne i Hercegovine

MNK Centar - MNK Stari Grad

U zaostalom susretu 7. kola Lige za prvaka u futsalu Sarajlije su na svom parketu s 5:2 svladali ekipu Mostar SG.

Susret nije počeo dobro za domaćina, jer su Mostarci pogotkom Srđana Ivankovića u 5. minuti poveli s 1:0. U posljednjim trenucima prvog poluvremena Nermin Jusić je poravnao rezultat na 1:1.

Pogotkom Dražena Novoselca u 28. minuti Centar preokreće rezultat u svoju korist, a četiri minute kasnije Nermin Kahvedžić je povisio na 3:1. U 33. minuti Nermin Jusić je postigao svoj drugi pogodak za vodstvo Centra 4:1. Marijo Aladžić je u 35. minuti pogodio mrežu Sarajlija i smanjio na 4:2, da bi u posljednjim trenucima susreta Ermin Salčin postavio konačni rezultat utakmice Centar - Mostar SG 5:2.

Centar je tako drugu sezonu zaredom osvojio naslov prvaka BiH.

Podsjetimo, utakmica između MNK Centar i MNK Mostar SG je trebala biti odigrana 19. ožujka, ali prije početka službeni predstavnik Centra Dženan Muminović je udario vratara Eldina Hasanspahića. Nakon dosta zavrzalama Natjecateljsko povjerenstvo je donijelo odluku da se utakmica odigra večeras u 18 sati.