FOTO/VIDEO  Liga prvaka: HŠK Zrinjski-NK Maribor 0:0

HŠK Zrinjski, NK Maribor, Liga prvaka

HŠK Zrinjski - NK Maribor 0:0

Prvo poluvrijeme nogometaši HŠK Zrinjski i pored nadmoći nisu uspjeli  okruniti zgoditkom. Plemići su bili puno bolji u tom prvom dijelu, i gosti mogu biti sretni što su na poluvrijeme otišli s 0:0.

FOTO GALERIJA

Početak drugog poluvremena također je kontroliran od strane nogometaša  HŠK Zrinjski, imali su Plemići još par prigoda, ali mreža gostiju se nije tresla. Gosti su malo bolje igrali tek posljednjih petnaestak minuta, aki bez izrazitih prigoda, Zrinjski je utakmicu završio s 10 nogometaša jer je Muminović dobio drugi žuti karton,

Utakmici je nazočilo oko 8.000 gledatelja.

Navijači HŠK Zrinjski Ultrasi tijekom utakmice kao i uvjek bili su velika potpora svojim nogometašima.

HŠK Zrinjski: Dujković, Zlatić, Katanec, Graovac, Stojkić, Muminović, Šćepanović, Đurić (od 65. Durak), Stojanović (od 65. Simeunović), Pehar, Nikolić (od 83. Kordić).

NK Maribor: Handanović, Šuler, Filipović, Ibraimi (od 81. Bohar), Mendy (od 68. Tavares), Fajić, Dervišević, Vršič, Trajkovski, Rajčević, Stojanovič.